GLASURIT COLOR ONLINE – internetinė spalvų formulių maišymo duomenų bazė, kuri nuolat atnaujinama, skirta visų markių lengvųjų ir komercinių automobilių spalvomis

Color online yra išsamus informacijos apie spalvas įrankis internete. Tokiu būdu galite gauti visą pasaulinę formulių maišymo duomenų bazę, kuri reguliariai atnaujinama. Aiški stuktūra ir lanksčios paieškos parinktys paverčia paiešką labai lengva ir paprasta.

Paieškos rezultatai rodomi labai tvarkingai siekiant užtikrinti paprasta reikiamos spalvos varianto pasirinkimą. Be pagrindinių spalvų formulių galima rasti ir papildomas formules papildomoms detalėms, pvz.; bamperiams.

Daugiau pasirinkimų, daugiau informacijos ir daugiau rezultatų. Internetinė duomenų bazė siūlo išsamią informaciją apie šimtus tūkstančių visų automobilių gamintojų originalių spalvų. Ja galima naudotis visą parą visame pasaulyje.

Color online rodo visus rezultatus tvarkingai ir aiškiai: maišymo formulės litrais ar kilogramais, kainų kategorijos, informacija apie pasirinkto rezultato dažnumą, visų rezultatų nuorodos į Color Profy sistemos korteles.

Glasurit color online nuoroda http://coloronline.glasurit.com/

GLASURIT COLOR PROFI sistemos

Color Profy sistema yra praktinė sistema susidedanti iš tūkstančių spalvotų kortelių nudažytų originaliais dažais naudojamais automobilių remontui. Dėka unikalios klasifikacijos pagal spalvų grupes, jūs galite naudoti korteles tiesiai ant automobilio paviršiaus siekiant sulyginti spalvas. Tai žymiai pagreitina spalvų parinkimą.

Visos kortelės yra surūšiuotos pagal spalvų grupes atskirais blokeliais bendroje spintoje. Pagal gaminotoją ir spalvos kodą jūs lengvai rasite reikiamą kortelę internete ar kompiuterinėse spalvų parinkimo programose.

Jei remontuojamo automobilio spalva neatitinka idealiai, yra daug panašių atspalvių kortelių šalia leidžiančių rasti tinkamiausia variantą. Sistema yra nuolat atnaujinama tris kartus per metus ją papildant naujomis kortelėmis. Šios sistemos naudojimas leidžia sutaupyti laiko Jūsų parinkėjui kiekvieną dieną.

Color Profi sistema susideda iš:

Spalvų knygų CPS3UNI kortelių CPS3 METALLIC
Spalvų parinkimas su GLASURIT RATIO SCAN II

Didžiulė spalvų gama spalvų parinkimą daro vis sudėtingesniu. Tai atima pastebima darbo laiko kiekį, todėl tam yra puikus sprendimas – Ratio Scan II skaneris. Nešiojamas matavimo prietaisas parenka spalvą tiksliai ir leidžiai greitai bei lengvai išrinkti reikiamą sumaišyti spalvą.

Glasurit skaneris suderina tikslų parinkimo prietaisą su bendra Glasurit spalvų parinkimo sistema. Nešiojamas prietaisas nuskaito reikiamą spalvą tiesiai nuo remontuojamo automobilio. Gaunami rezultatai pervedami į kompiuterį ir gali būti naudojami per Glasurit Profit Manager programas. Programose skanavimo rezultatai Jus nukreipia į reikiamas Color Profi sistemos korteles ir atitinkamas maišymo formules.

Glasurit Ratio skaneris buvo specialiai sukurtas didesniems servisams, kurie dažnai susiduria su sunkiomis spalvomis dėl didelio darbų kiekio.

Glasurit Ratio skanerio privalumai:

  • Integruotas į Glasurit Profit Manager ir Profit Manager Pro programas
  • Pagreitina spalvos parinkimo procesą
  • Tikslus sprendimas naujausioms spalvoms
  • Lengvai naudojamas
  • Sistema glaudžiai suderinta su bendra Color Profi sistema
GLASURIT COLOR TRUCK sistema

Komercinių automobilių gamintojų spalvų rinkinys pateiktas ant spalvų palečių. Color Truck sistema skirta būtent komerciniams automobiliams.

Glasurit Color Truck sistema susideda iš 3000 spalvotų kortelių surinktų į 11 spalvų palečių. Spalvų sistema yra logiškai sudėliota, todėl ja paprasta ir lengva naudoti, nes spalvos yra suskirstytos į standartines spalvas (RAL, AFNOR ir kitos), gamintojų spalvas ir automobilio parko spalvas. Tokiu būdu kiekviena spalva yra idėta į grupę pagal praktinį naudojimą. Kuriant ir gaminant šį spalvų parinkimo įrankį ypatingas dėmesys buvo skirtas spalvos tikslumui. Papildomai spalvos atnaujinamos spalvų knygose ir kituose įrankiuose.

GLASURIT CLASSIC CAR COLORS

Jūs turite senesni automobilį, pokario modelį ar net istorinį automobilį? Jūs investuojate nemažai savo laiko ir energijos stengdamasis išlaikyti Jūsų klasikinio automobilio vertę? Bėda, kad šiuos automobilius dažnai užvaldo rūdys ar maži pažeidimai nuo kelio dangos, kurie su laiku išsiplečia į didesnius ir sugadina jūsų automobilio išvaizdą. Tada iškyla klausimas kaip sugražinti Jųsš brangaus automobilio buvusią vertę, kai tikriausiai originalių Jūsų automobilio dažų nebėra rinkoje.

Sprendimas šioms problemoms vadinasi „Glasurit Classic Car Colors“. Būdami dažų specialistai su daugiau nei 100 metų patirtimi, Glasurit valdo didžiausią pasaulyje spalvų biblioteką. Todėl Glasurit gali pasiūlyti profesionalią pagalbą kalbant apie Jūsų senovinio automobilio dažus ar dažymą. Ši nauja paslauga padės Jums atkurti savo automobilio senąją išvaizdą, nesvarbu ar jį reikia pilnai perdažyti ar suremontuoti tik dalį automobilio.

Puslapyje www.classiccarcolors.com, galima rasti paieškos formą, kuri tikrai padės surasti reikiamą spalvą Jūsų automobiliui. Taip pat čia rasite visą reikiamą informaciją kokius remonto procesus bei medžiagas naudoti tvarkant Jūsų klasikinį automobilį.

Partneriai
baslac
claxon
dynacoat
fertan
hymax
rupes
sunnypads