History
1888 metai – istorija prasideda
Glasurit dažų istorija tęsiasi ilgiau nei šimtas metų. Beveik visi atpažysta papūgą – progreso ir kokybės simbolį. 1888 Max Winkelmann įkūrė dažų ir lakų kompaniją Hamburge.
1893 metai - sėkmė prasideda su balta spalva
1893 metai – išleisti pirmi dažai pavadinimu „Crystal White“. Šių baltų emalės dažų naudojimo sritis greitai plėtėsi. Kokybiškas produktas buvo naudojamas ne tik laivams, bet ir Hamburgo tramvajams.
1898 metai – Max Winkelman tampa Glasurit
Po dešimties metų nuo verslo pradžios Max Winkelman kompanija jau gamina tiek daug skirtingų produktų, kad atsiranda poreikis jiems suteikti vieną pavadinimą. Daugiau nei prieš šimtą metų užregistruotas Glasurit prekės pavadinimas. Šis pavadinimas turėjo pabrėžti kietą dažų ir lakų paviršių, panašų į glazūrą. Jau tuo metu ant pakuotės buvusi „Kiniečio galva“ tapo aukštos kokybės simboliu.
1925 metai – dienos šviesą išvysta papūga
Praėjus ketvirčiui amžiaus po prekės ženklo Glasurit atsiradimo oficialiu prekės ženklu buvo užregistruota ir užpatentuota papūga. Kartu su logotipu papūga suteikia „Glasurit“ produktams su kitais nesupainiojamą ir simpatišką išvaizdą. Kinietis vis dar išlieka ant pakuotės, tačiau jau nebe centre.
1932 metai – auga produktų asortimentas
Glasurit chemikų reputacija labai išaugo jiems išvysčius sintetinių dervos pagrindo dažų gamybą.
1945-1955 metai – prekės ženklas įeina į naujus laikus
Pokario Vokietijos atstatymo laikotarpiu labai išauga dažų poreikis. Ir vėl svarbiausiais tampa profesionalių klientų poreikiai. Automobilių pramonė tapo dar svarbesniu klientu. O Glasurit lakai ir dažai įgyja vis didesnį autoritetą daugelyje šalių.
1956 metai – istorija prasideda
Papūga tampa dar išvaizdesne ir dar labiau sustiprina savo prekės ženklą. Jos forma tampa dinamiškesne ir vaizdingesne. Naujas prekės ženklo įvaizdis geriau atitinka dabartinius laikus.
1964 metai – metalikas automobilių dažyme
Išleisdami 54 grupę Glasurit įtvirtino savo kaip technlogijų lyderio vardą. 54 grupė buvo tikras atradimas – tai pirma metaliko bazinės dangos dažų grupė skirta automobilių remontui.
1965 metai - BASF AG, Ludwigshafen
BASF AG filialas Ludwigshafene įsigyja įmonę „Glasurit-Werke Max Winkelman AG”.
1982 metai – Glasurit RATIO sistemos
1982 metais – Glasurit RATIO-sistemos pradeda efektyvesnių, paprastesnių, patikimesnių ir saugesnių automobilių remontinio dažymo procesų erą. RATIO sistemose Glasurit medžiagos logiškai ir sistemiškai išdėstytos viena po kitos. Su RATIO sistemų pagalba visi automobilių kėbulų remonto darbai greitai užbaigiami ir su mažais kaštais.
1992 metai – Glasurit 90 grupės vandens pagrindo dažai
Glasurit vieni pirmųjų į rinką išleidžia vandens pagrindo automobilių dažų sistemą. „Automechanika 92“ parodoje įvyksta sėkmingiausios vandens pagrindo dažų sistemos Vokietijos ir Europos rinkoje premjera. Labai patogi naudoti sistema „RATIO AQUA“ garantuoja idealius dažymo rezultatus. Nuo pat pradžios didžiausias dėmesys buvo nukreiptas į tirpiklių kiekio medžiagose sumažinimą ir taip sumažinant medžiagų žalą aplinkai. Trumpai sakant 90 grupė yra paprasta naudoti, ekonomiška ir saugi.
1995 metai – Glasurit 22 HS grupė
Pasiekite daugiau su mažiau tirpiklių.
Tolimesnis žingsnis siekiant ekologiško efektyvumo automobilių remonto dirbtuvėse – išleidimas labai atsparios High-Solid 22 grupės akrilinių viensluoksnių dažų automobilių remontui. Didelis kietųjų dalelių kiekis, leidžia sumažinti tirpiklių kiekį bei sąlygoja žymiai mažesnes medžiagų bei darbo laiko sąnaudas.
1996 metai – 55 grupė
1996 metais į rinką išleidžiama 55 Glasurit grupė – nauja skiediklių pagrindo bazinių dažų ir lakų sistema, kuri tapo netgi sėkmingesnė už 54 grupę.
2000 metai – Glasurit RATIO-CONCEPT plus
„Fitneso“ programa automobilių dažymo cechui. „Automechanika 2000“ parodoje buvo pristatyta RATIO-CONCEPT plus sistema, pilnas paketas padedantis padidinti efektyvumą bei pagerinti darbų eigą ir valdymą automobilių kėbulų remonto dirbtuvėse. Su šiuo paketu Glasurit baigė procesą pereinant nuo paprasto dažų tiekėjo prie visų problemų, susijusių su automobilių kėbulų remontu, sprendėjo.
2002 metai – Glasurit 90 grupė švenčia savo jubiliejų.
Nuo jos išleidimo prieš 10 metų, Glasurit 90 grupė tapo viena sėkmingiausių vandens pagrindo automobilių dažų sistemų Europoje. Daugiau nei pusė Vokietijoje sunaudojamų vandens pagrindo automobilių dažų yra tiekiami Glasurit. Glasurit klientai yra pilnai aprūpinti ateičiai, nes 90 grupė padeda jiems atitikti visas LOJ kiekio reguliavimo nuostatas.
2004 metai – 68 grupės dažai komerciniam transportui
2004 metų pavasarį Glasurit, išleisdami 68 grupės dažus komerciniam transportui, nustato naujus standartus komercinio transporto dažyme, tiek gamyklinio tiek ir remontinio. LOJ kiekio reikalavimus atitinkanti 68 grupės dažų sistema užtikrina darbo efektyvumą, ekonomiškumą ir proceso patikimumą.
2007 metai – Glasurit Classic Car Colors
2007 metais „Glasurit“ sukūrė specialų servisą senovinių automobilių savininkams. Būdami dažų specialistais turinčiais didesnę nei 100 metų patirtį ir vienais pirmaujančių pasaulyje automobilių kėbulų remonto specialiastais, Glasurit suteikia naudingus patarimus ir svarbią informaciją visais senovinių antikvarinių automobilių kėbulų remonto aspektais.
2009 metai – Glasurit kėbulų remonto mokymo centras
Nuo 2009 metų Glasurit įkūrė naują kėbulų remonto mokymo centrą Miunsteryje – moderniausią pasaulyje automobilių kėbulų remonto mokymo centrą. Mokymo centre automobilių kėbulų servisų dažytojai iš viso pasaulio supažindinami ir apmokomi visų kėbulų remonto aspektų tiek teoriškai, tiek ir praktiškai.

Partneriai
baslac
claxon
dynacoat
fertan
hymax
rupes
sunnypads