Apie Glasurit

Profesionalūs sprendimai ir aukščiausios klasės kokybė. Šių dviejų sėkmės veiksnių suderinimas pavertė Glasurit pirmaujančiu prekės ženklu lengvųjų ir komercinių automobilių kėbulų remonto sektoriuje.

Glasurit siekia, kad ir Glasurit klientų servisai taptų sėkmingi, pelningi ir saugūs. Glasurit siekia pasiūlyti tik aukščiausios kokybės sprendimus, todėl nuolat papildo ir atnaujina savo medžiagų ir paslaugų asortimentą siekdami, kad klientų servisai neatsiliktu nuo naujovių. Glasurit siūlo inovatyvias dažymo sistemas ir medžiagas siekiant puikių dažymo rezultatų, nuolat atnaujinamus įrankius greitam ir patikimam spalvos parinkimui, plėsdami siūlomų paslaugų asortimentą siekiant padidinti servisų pelningumą ir efektyvumą, ir galiausiai pasaulinę mokymų programą.

Dėka Glasurit pastebimai aukštų rezultatų visose srityse, Glasurit automobilių kėbulų remonto medžiagos buvo patvirtintos naudojimui beveik visų primaujančių automobilių gamintojų visame pasaulyje. Tai dar viena priežastis, kodėl vis daugiau servisų visame pasaulyje renkasi Glasurit produktus.

Dėka glaudaus revoliucinių darbo sistemų ir puikių medžiagų suderinimo, Glasurit užtikrina efektyvų darbo procesą ir puikius verslo rezultatus Jūsų servise. Jūs galite pasitikėti daugiau nei 100 metų patirtimi automobilių dažymo rinkoje!

Daugiau informacijos rasite www.glasurit.com

Partneriai
baslac
claxon
dynacoat
fertan
hymax
rupes
sunnypads